OK
speedy

نمایندگی کیمیا اسپیدی در همدان افتتاح شد

در راستای ایجاد ثبات در بازار روغن موتور و نظارت مستقیم بر عرضه این محصول، شعبه شرکت کیمیا اسپیدی قشم، سازمان فروش و توزیع شرکت نفت سپاهان در استان همدان گشایش یافت.

«محمدصادق قلی زاده» روز سه شنبه در آیین گشاییش این شعبه در همدان گفت: روغن موتور خودرو، کالای حمایتی است و قیمت آن توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان تعیین می شود و هیچ یک از شرکت های روانکار شامل شرکت نفت سپاهان با نشان اسپیدی، شرکت نفت ایرانول، شرکت نفت بهران و شرکت نفت پارس، نمی توانند قیمت محصولات خود را تغییر دهند.

وی با اشاره به اینکه تولید، عرضه و یا عدم توزیع مناسب، موجب ثبات و یا عدم ثبات قیمت این محصول در بازار می شود، اظهار داشت: شرکت نفت سپاهان با نشان «اسپیدی»، در ۶ ماه نخست امسال، بیش از ۳۷۳ هزار تن انواع محصولات روغن موتور، تولید کرده که از این میزان ۲۳۷ هزار تن آن، به خارج از کشور صادر شده است.

قلی زاده عنوان کرد: این میزان تولید و صادرات محصول روغن موتور، در تاریخ کشور کم نظیر و علاوه بر پیشی گرفتن از سایر شرکت های داخلی، موجب ارز آوری برای کشور شده است.وی با اشاره به اینکه این شرکت همواره در اشتغالزایی پیشتاز بوده است، تصریح کرد: در ۶ ماه نخست امسال ۱۴۵ هزار تن از انواع محصولات روغن موتور در داخل کشور عرضه شده که ۶۳ هزار تن از آن روغن موتور بنزین و دیزل است.

مدیرعامل شرکت کیمیا اسپیدی قشم خاطرنشان کرد: این میزان تولید و عرضه محصولات روانکار، نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۳ درصد افزایش را نشان می دهد.وی تاکید کرد: شرکت نفت سپاهان، سهم ۳۰ درصدی در بازار عرضه محصولات روغن موتور کشور را در اختیار دارد که این نشان دهنده تحقق اهداف تولیدی این شرکت و شعار سال است.

قلی زاده بیان کرد: ما در این شرکت تلاش داریم تا با تولید محصولات ایرانی با کیفیت، با اصالت، دارای قیمت مناسب و مصوب در راه ارائه خدمات به مردم عزیز گامی موثر برداریم.وی ادامه داد: محصولات شرکت نفت سپاهان با نشان تجاری اسپیدی، با کیفیتی بالا برای انواع خودروهای بنزینی و دیزلی تولید می شود و با نشان های درجه یک جهانی رقابت می کند.

مدیرعامل شرکت کیمیا اسپیدی قشم اضافه کرد: با تلاش شبانه روزی کارکنان این مجموعه، نیاز کشور به واردات محصولات روغن موتور برطرف شده و حالا به همت نیروی جوان ایرانی، به صادر کننده این محصول تبدیل شده ایم.

وی افزود: شرکت کیمیا اسپیدی قشم، به عنوان نخستین و بزرگترین شرکت فروش و توزیع روغن موتور کشور، اکنون در ۱۲ استان نمایندگی دارد و در هفته جاری سه شعبه استان های همدان، اردبیل و سمنان گشایش یافت.قلی زاده با اشاره به اینکه نمایندگی های این شرکت تا پایان سال به تعداد ۲۱ شعبه می رسد، اظهار داشت: در ماه جاری نیز ۲ نمایندگی در استان های یزد و مرکزی راه اندازی می شود و در مجموع تا پایان سال چهار شعبه دیگر برای عرضه محصولات این شرکت در استان های کشور گشایش می یابد.


1400/08/10

Bookmark and Share   شماره خبر :2194 تعداد بازدید :195

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload