OK
speedy

افتتاح شعبه کیمیا اسپیدی قشم در استان فارس

شرکت کیمیا اسپیدی قشم شعبه جدید خود را در استان فارس افتتاح کرد. این شعبه هجدهمین شعبه شرکت می باشد که در راستای گسترش فعالیت و توزیع محصولات شرکت نفت سپاهان در تاریخ 17 فروردین ماه 1401 در شهر آهن شیراز افتتاح گردید.


 به گزارش روابط عمومی در این مراسم که با حضور مدیرعامل و برخی از اعضای هیات مدیره ، معاونین و مدیران برگزار شد آقای دکتر هاشمی مدیرعامل شرکت در سخنانی ضمن تبریک سال جدید و آغاز ماه مبارک رمضان به گسترش شبکه فروش و تامین محصولات نفت سپاهان و لزوم خدمت رسانی به نیاز مشتریان در کشوراشاره نموده و استان فارس را از استانهای کلیدی  که تمرکز بر بازار آن بسیار حائز اهمیت است دانستند.

وی با بیان اینکه باپتانسیل موجود و توانمندی شرکت، گسترش شبکه توزیع محصولات جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان، افزایش ضریب نفوذ و پاسخگویی مناسب و رقابت عادلانه با رقبا را از اهداف اساسی شرکت دانستند. آقای هاشمی با بیان اینکه شرکت کیمیا اسپیدی قشم دارای بزرگترین شبکه توزیع مویرگی در سطح کشور را دارد و استراتژی ان توسعه شعب بخصوص در استانهای اصفهان، گیلان و مازندران خواهد بود توسعه سبد کالای فروش (از قبیل لنت، فیلتر ، شیشه شور و ...) و افزایش بهره وری نیروی انسانی از اولویت های شرکت در سال جدید  خواهد بود.

 درپایان مراسم ایشان ابراز امیدواری کردند که شعبه استان فارس جزو شعب طراز اول شرکت قرار گیرد.    

شایان ذکر است استان فارس چهارمین استان بزرگ و یکی از وسیعترین استانهای کشور  و دارای بیشش از 130 شهر و شهرستان بوده و وسعت آن 122 هزار کیلومتر می باشد و با توجه به حضور در مرکز شاه راه ارتباطی و حمل و نقل جزء مهمترین استانها تلقی می گردد.


1401/01/17

Bookmark and Share   شماره خبر :2204 تعداد بازدید :1059

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload