OK
speedy

افتتاح ۹ مرکز عرضه مستقیم روغن موتور اسپیدی در پایانه های کشور

مدیرعامل شرکت کیمیا اسپیدی، سازمان فروش و توزیع مویرگی شرکت نفت سپاهان، گفت: طی روز های اخیر مراکز ثابت عرضه مستقیم روغن موتور اسپیدی در پایانه های باربری شیراز، اصفهان، بندر عباس، بندرامام خمینی (ره)، کرمان ، فلاورجان، شهررضا، اراک و مشهد مقدس افتتاح و راه اندازی شده اند

 محمدصادق قلی زاده هدف این افتتاح را ایجاد ثبات و آرامش در بازار روغن موتور به ویژه برای کمک به ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور دانست و افزود: عملکرد مناسب این حوزه مستقیما در زندگی مردم تاثیرگذار است، شرکت نفت سپاهان با همکاری وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بخصوص اداره کل حمل و نقل کالای این سازمان عرضه مستقیم روغن موتور اسپیدی را بطور همزمان در 9 پایانه باربری کشور آغاز کرد.

 وی افزود: با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته به زودی در پایانه های باربری و مسافربری منتخب در سراسر استان های کشور عرضه مستقیم خواهیم داشت.

 قلی زاده با اشاره به اینکه  قیمت روغن موتور توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان تعیین می شود و تولید آن نیز در کشور از وضعیت خوبی برخوردار است، عنوان کرد: در این شرایط مهمترین عامل ایجاد ثبات در بازار، دقت و نظارت صحیح در توزیع و همچنین عرضه مستقیم آن به مشتریان و مصرف کنندگان است.

 مدیر عامل شرکت کیمیا اسپیدی قشم تصریح کرد: تلاش می کنیم در بخش حمل و نقل عمومی و جاده ای از دغدغه و مشکلات رانندگان عزیز و زحمتکش کم کنیم و با نظارت و عرضه مستقیم، محصولات باکیفیت، بااصالت و با قیمت مصوب سازمان حمایت در اختیار این عزیزان قرار دهیم.

  قلی زاده اظهار داشت: شرکت نفت سپاهان در تلاش است با تولید روغن موتورهای باکیفیت، مرغوب و همسطح با محصولات درجه یک جهانی براساس نیاز کشور و همچنین عرضه دقیق و حساب شده آن در بازار داخلی، در چارچوب ماموریت وجودی خود، آرامش، امنیت خاطر و احساس اعتماد را برای جامعه و مردم  بخصوص رانندگان به ارمغان بیاورد.

 وی خاطرنشان کرد: شرکت نفت سپاهان تا پایان مهر ماه سال 1400 حدود 450 هزار تن انواع روغن موتوری و صنعتی تولید کرده است  که از این میزان حدود 280 هزار تن آن صادر شده  و در شرایط تحریم  ارزآوری  قابل توجهی برای کشور داشته است که  از این حیث با فاصله بسیار در مقایسه با رقبا قرار دارد.

 مدیرعامل شرکت کیمیا اسپیدی، سازمان فروش و توزیع مویرگی شرکت نفت سپاهان گفت: همچنین بیش از ۱۶۵ هزار تن انواع محصولات را به بازار داخلی عرضه کرده که بیش از ۷۲ هزار تن آن روغن موتور بنزینی و دیزلی بوده است و از این میزان حدود ۴۰ درصد آن توسط شرکت کیمیا اسپیدی بصورت مویرگی و دقیق و بانظارت مستقیم توزیع شده است.1400/08/24

Bookmark and Share   شماره خبر :2197 تعداد بازدید :120

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload