دکتر احمد هاشمی مدیر عامل شرکت کیمیا اسپیدی در دیداری که با کارمندان ستاد مرکزی داشت پیام تبریک خودش را تقدیم همکاران در سراسر کشور نمود

 

برآمد باد صبح و بوی نوروز                          به کام دوستان و بخت پیروز 

مبارک بادت این سال و همه سال                     همایون بادت این روز و همه روز

همکاران عزیز

سلام

 در ایامی هستیم که  به یکی از با عظمت ترین جلوه های پرودگار یعنی بهار نزدیک می شویم جایی که دگرگونی طبیعت با زیبایی های خود حس زیبایی و دوستی را برایمان به ارمغان می آورد  و چه زیبا که این بهار مصادف با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و پالایش درون مان  همراه است.

 خداوند بزگ را شکرگزارم در سالی که گذشت با تلاش و کوشش جمعی و بی دریغ همکاران عزیزم توانسیم بسیاری از غیر ممکن ها را ممکن  و ظرفیت های بالقوه را بالفعل  و در عرصه خدمت رسانی به مردم عزیز و تکریم مشتریان خود موفق باشیم  و رکورد های فروش  رابه نسبت گذشته ارتقا دهیم که این امر مرهون یکدلی و به مدد دلسوزی و همت شما عزیزان امکانپذیرشد.

 فرا رسیدن  سال جدید پایان یک سال تلاش و مقدمه ای برای آغاز یک سال کوشش و خدمت گذاری جدید است تا به تحقق اهداف مورد نظر خویش در سال آتی دست یابیم .

از درگاه ایزد منان، سالی سرشار از بهروزی، سلامتی، پیشرفت و سرافرازی برای شما همکاران عزیز  و خانواده محترمتان ، هموطنانم، مشتریان محترم آرزو می‌نمایم.

احمد هاشمی

مدیرعامل