به گزارش روابط عمومی شرکت کیمیا اسپیدی، صبح روز شنبه 1401/12/13 بیست و چهارمین شعبه این شرکت با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیران این شرکت و جمعی از مسولین استانی و اصحاب رسانه در شهر خرم آباد شروع به فعالیت نمود.

دکتر دکتراحمد هاشمی مدیرعامل شرکت کیمیا اسپیدی در این آئین با اشاره به خلاصه ای از تاریخچه این شرکت اعلام نمود، این از سال ۹۵ رسما فعالیت خود را در راستای مدیریت حوزه فروش مویرگی درسطح کشور شروع و با پشتکار شبانه‌روزی همکاران طی سال‌های گذشته تاکنون رشد قابل قبولی داشته است، وی ‌افزود: کیمیا اسپیدی توجه مناسبی در حوزه بازار روغن موتور دارد و هدف از راه‌انداری این شرکت را مدیریت بازار روغن خودرو  و اعلام نمودند اولویت ما کسب سود نیست‌ بلکه  توزیع عادلانه محصولات شرکت  بین مردم است.

هاشمی جلوگیری از به وجود آمدن تقلب در بازار روغن را از دیگر اهداف شرکت کیمیا اسپیدی برشمرد و بیان کرد: سیاست کاری ما این است  که محصولات خود را به صورت مستقیم  و مویرگی  در اختیار مشتریان قرار دهیم ،چرا که به این وسیله می‌توان از ورود جنس غیراصل به بازار جلوگیری کرد.

 

 

مدیرعامل شرکت کیمیا اسپیدی در ادامه سخنانش با بیان اینکه بحث دلالی در بازار روغن موتور، بسیار زیاد شده است،واینکه متاسفانه طی یک سال گذشته شاهد اختلاف قیمت بالایی در بازار روغن موتور بودیم اما شرکت ما در سال جاری توانست شرایط را در حد بسیار خوبی کنترل کند به طوری که از فروش ۴۸ هزار تُن به ۱۱۰ هزار تُن رسیده‌ایم و بدین‌ترتیب التهاب بازار را تقریبا کنترل کردیم.

ایشان همچنین با بیان اینکه ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم در شرکت کیمیا اسپیدی مشغول به فعالیت هستند، گفت: با وجود پتانسیل بالای استان لرستان در زمینه گردشگری، بدون‌شک زمینه شناخت و آشنایی بیشتر مردم با محصولات شرکت کیمیا اسپیدی در این استان فراهم خواهد شد 

وی  در اخر افزود: مهم‌ترین سرمایه شرکت کیمیا اسپیدی، اعتماد مشتریان است.