برگزاری مراسم روز زن و گرامیداشت مقام مادر در شرکت کیمیا اسپیدی

به گزارش روابط عمومی مراسم بزرگداشت روز زن و تجلیل از پرسنل خانم روز شنبه مورخه 1401.10.24  با حضور دکتر هاشمی مدیرعامل،دکتر دهقانی عضو  هیأت مدیره،معاونین و پرسنل این شرکت برگزارشد.

در این مراسم دکتر هاشمی ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن از زحمات پرسنل خانم در حوزه های کار و زندگی تقدیر و تشکر نمود و رشد و پیشرفت جامعه را مرهون زحمات این قشر فرهیخته عنوان نمود.

وی با بیان اینکه تعهد ،سلامت رفتار و صداقت کاری از ویژگی های  بانوان می باشد اظهار داشت: ویژگی های رفتاری  و همچنین توانایی ها و قابلیت های بانوان همواره مورد تأیید همگان بوده و این سازمان با نگاه ویژه به این قشر فرهیخته همواره در صدد بهره گیری از توانایی های بالقوه آنها در راستای تحقق اهداف سازمانی بوده است.

در ادامه دکتر دهقانی نیز ضمن تبریک روز زن و تقدیر از زحمات بانوان  در مراسم گرامیداشت روز زن خاطرنشان کرد: باید رویکرد همه ما در انجام امور کاری و مسئولیت محوله، رشد و تعالی سازمان و تحقق اهداف سازمانی باشد.

وی با اشاره به مسئولیت بانوان در خانواده و اجتماع  اظهار داشت :با وجود بار مسئولیتی که بر دوش بانوان وجود دارد، نگاه هیأت مدیره به پرسنل خانم تعاملی بوده و امیدواریم این قشر پرتلاش و کارامد با تکیه بر توانایی ها خود ،جایگاه سازمانی خود را تثبیت نمایند .

در ادامه خواسته ها و نقطه نظراتی از سوی پرسنل مطرح و پاسخ هایی نیز از سوی مدیریت ارائه گردید و سپس هدیه ای به رسم یادبود به بانوان اهدا شد.    

سایر تصاویر: